Sweet Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sweet Forum

Şimdi, Burada, Bizimle eglenmeye varmısın?

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley Cryus = Hannah Montana!

4 posters
YazarMesaj
giskiss
Usta Üye
Usta Üye
giskiss

Miley Cryus = Hannah Montana! Empty
MesajKonu: Miley Cryus = Hannah Montana!   Miley Cryus = Hannah Montana! EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 1:08 pm

Şimdi de Miley Cyrus zamanı! Herkes için araştırdım. Wink

Barbados doğumlu şarkıcı doğduğa yere bağlılığını her fırsatta dile getirerek yöresel etnik takılar, ve giysiler giyiyor. Özellikle her zaman rengarenk ojeler sürmesi dikkat çekiyor. 2006 yılından beri Umbrella isimli şarkısının remixi sırasında tanıştığı R&B şarkıcısı Chris Brown ile birliktedir. İkili Ağustos 2008'de nişanlanmışlardır ve Los Angeles 'ta birlikte yaşamaktadırlar. 8 Şubat 2009 tarihinde sevgilisi Chris Brown ile yaşadığı şiddetli tartışma sonucu darp edilen Rihanna bu nedenle 51. Grammy Ödülleri'nde sergilemesi beklenen performansını iptal ettirdi. Aldığı darbeler sonucu yüzünde morluklar ve vücudunda darbe izleri oluşan Rihanna, Chris Brown'u polise şikayet etti. Kendi rızasıyla teslim olan Chris Brown 50 bin dolarlık kefalet ödeyerek serbest kaldı. Polis merkezinde çekilen resmi basına sızdırılan Rihanna'nın alnında, yüzünde, burnunda ve çenesinde ağır darbeler olduğu gözükmektedir. 9 Mayıs 2009 tarihinde basına uygunsuz fotoğrafları yayılan Rihanna, bu fotoğrafları yayınlayanlara karşı dava açtığını bildirdi.

Ve şimdi Rol Hayatı biliyorsunuuz Miley Cyrus bir sanatçı olmakla kalmayıp aynı zamanda en ünlü filmlerden biri olan Hannah Montana AnA karakteri!

Cyrus, ailesi Kanada'ya taşındığında, 9 yaşındayken rol yapmaya ilgi duymaya başladı. İlk rolü, babasının oynadığı Doc adlı bir dizide, misafir oyunculuktu. Dizide, Kylie adlı bir kızı canlandırdı.[13][3] 2003'te, Tim Burton'un yönettiği Büyük Balık adlı filmde, genç Ruthie'yi canlandırdı. Ayrıca Rhonda Vincent'ın If Heartaches Have Wings adlı müzik videosunda da oynadı.2 yıl ilişkileri süren sevgilisi olan Nick Jonas'tan ayrıldığında bunalıma giren Miley, yeni albümü olan Breakout'da Nick Jonas'a hitap eden 7 Things (I Hate About You)'i yazmıştır.2007'nin Aralık ayında başladığı bir film olan Hannah Montana:The Movie yi bitirdi.Bu film Los Angeles ve Tennesee'de çekildi.Film Türkiye'ye 15 Mayıs 2009'da geldi.

Evet. Bir kez daha hepinize iyi eğlenceleeer!
Yosata14
Usta Üye
Usta Üye
Yosata14

MesajKonu: Saol   Miley Cryus = Hannah Montana! EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 1:10 pm

Paylaşım için saol canım bloguna girdim bir blogda yarışmadaymışsın sana oıyverdim yorumlada yazcaktım ama yorum yaza mısın linkine tıkladığında yorum yazamıyorum yazaı geliyor neden????
http://www.yosata14.blogcu.com
eloci
Admin
eloci

MesajKonu: Ben bir bakayım :D   Miley Cryus = Hannah Montana! EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 5:13 pm

Gizem baktım şablonuna problem varmı diye hilal demiş ya yorum yazılmıyor diye... Düzelttim sanırım.. Yorum yazarmısını yorum sayısının bağlantısına koymuşsun canım Smile Düzelttim. Ama yinede bir bakın!! =) Neyse paylaşım için saol tatlım =D İyi günler.. Bu arada arkadaslar avatarım nasıl? Yeni koydum photoshoptan demin yaptım..
https://sweet.yetkinforum.com
Yosata14
Usta Üye
Usta Üye
Yosata14

MesajKonu: Bişi değil şeker   Miley Cryus = Hannah Montana! EmptySalı Ağus. 11, 2009 8:27 am

Bişi değil canım

En son Yosata14 tarafından Perş. Ağus. 13, 2009 12:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.yosata14.blogcu.com
giskiss
Usta Üye
Usta Üye
giskiss

MesajKonu: Geri: Miley Cryus = Hannah Montana!   Miley Cryus = Hannah Montana! EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 11:57 am

Çok saol cnmm
SEKERPRENSESI
Alısan uye
Alısan uye
SEKERPRENSESI

MesajKonu: Geri: Miley Cryus = Hannah Montana!   Miley Cryus = Hannah Montana! EmptyCuma Ağus. 14, 2009 5:11 pm

paylaşım için sağol cnm sayende bilgim daha çok arttı
http://SEKERPRENSESI.blogcu.com

Miley Cryus = Hannah Montana!
1 sayfadaki 1 sayfası