Sweet Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sweet Forum

Şimdi, Burada, Bizimle eglenmeye varmısın?

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tecna Tecna Tecna

2 posters
YazarMesaj
Yosata14
Usta Üye
Usta Üye
Yosata14

Tecna Tecna Tecna Empty
MesajKonu: Tecna Tecna Tecna   Tecna Tecna Tecna EmptyPaz Ağus. 09, 2009 3:22 pm

Burada Tecna ile ilgili resim gif avatar bilgi vede benzeri şeyler yayınlayalım
Tecna Tecna Tecna I249456831_6760_4Tecna Tecna Tecna I249456832_31398_4Tecna Tecna Tecna I249456833_21603_4Tecna Tecna Tecna I249456834_40687_4Tecna Tecna Tecna M80dua
Bu yazıyı blogumdan kopyaladım
Evet arkadaşlar sıra geldi Tecna'ya.Ben Winx Club 'u ikiye ayırıyorum.Birincisi En çok sevilenler1-Bloom2-Flora3-Stella.İkinci grup ise:1-Musa2-Layla3-Tecna
Yani Tecna ikinci gruptan sonuncu.Tecna pek sevilmiyor çünki teknolojiyle ilgilenen fazla kişi yok.Bazılarıda onun kısa saçları olduğu için çirkin vede modaya uymadığını söylüyorlar.Ama hiçde değil .Tecna gayet güzel (hemde fazlasıyla)vede gayet çekici giyniyor.Ama yinede Tecna grubun 5. diye gözüküyo.
Tecna 16 Aralıkta Zenith gezegeninin yani Teknoloji Krallığının Teno Toz Peri ülkesin de dünyaya gelmiş.Sihirli burcu Triton.Tecna Teknoloji Peri sidir.1. sezonda ilk karşılaşmamızda 16 yaşındaydı.Sevgilisi Timmy.Tam da uymuşlar.İkisi de Teknolojiye bayılıyor.Tecna'nın mini perisi Teknoloji Mini Perisi Digit.Üçüde birbirleri için yaratılmışlar.Belki duymuşsunuzdur.Winx 4. sezonda her kızın tatlı hayvancıkları oluyor.İşte Tecna'nın hayvancığı da Ördek Chicho.(Çiko)Tecna nın iyi arkadaşıda Musa dır.Tecna Charmix'ini Timmy ile arasını düzelttiğinde aldı.Enchantix'ini ise,Layla'nın ülkesini kurtarmak için kendisini feda ettiğinde aldı.Tecna meyvelerden muzu, yemeklerden ıspanağı, hayvanlardan yunusu renklerden ise en çok mavi rengini seviyor .Ama kullandığı renkler Yeşil vede Mordur.Gözlerinin rengi yeşildir yada mavi yeşil arsı bişey.Sevdiği müzik türleri pop ve caz.Favori eğlencesi ise video oyunları.Vede ilginç bir bilgi.Tecna yarı android.Yani robot.Burcu Oğlak yükseleni Yay.Gününün 45 dk sini oyun oynamaya ayırıyor.Televizyon onu çekiyormuş.Vede saçı 35 cm yi fazla geçmiyor.Giysilerini Zenith in butiklerinden alıyor.Şimdi bu bilgileri sizlere madde halinde açıklayacağım.

Tecna
Ad:Tecna(Tekna)
Gezegen:Zenith Teknoloji Krallığı
Ülke:Tekno Toz Peri Ülkesi
Sihirli burcu:Triton
Ünvan:Teknoloji Perisi
Sevgilisi:Timmy(Timi)
Mini Perisi:Digit(Dicit)
Doğum tarihi:16 Aralık
Grup:2de 3(Yani grubun sonuncusu)Ama kitaplarda grubun 5. si diye geçiyor.
Hayvancığı:Ördek Chicho(Çiko)
Charmix:Timmy ile arasını düzelttiğinde.
Enchantix:Layla'nın ülkesini kurtarmak için kendini feda ettiğinde.
Güç kaynağı:Yüksek teknoloji
Hoşlandıkları:Bilim,bilgisayarlar,buluşlar,teknoloji
Güçlü yönleri:Mükemmelliyetçi,çok kararlı
Diğer özellikleri:Yarı androiddir(Yani robot)
İiy arkadaşı:Musa
En sevdiği meyve:Muz
En sevdiği yemek:Ispanak
En sevdiği hayvan:Yunus
En sevdiği renk:Mavi
Sevdiği müzik türleri:Pop ve caz
Faviri eğlencesi:Video oyunları
Burcu ve yükseleni:Burcu Oğlak yükseleni Yay
Kullandığı renkler:Yeşil vede Mor

Şimdi sizlere Timmy tanıtacağım:

Ad:Timmy

Sevgilisi:Tecna

Uzmanlığı: Bilim ve teknoloji

Özellikleri: Son derece zeki ve aynı zamanda utangaç

Timmy grubun beynidir: Özgün ve ilginç buluşlarıyla tüm Magix’te ün salmış bilim adamları ve araştırmacılardan oluşan bir aileden gelir.

Bir bilgisayar uzmanı ve elektronik dahisidir: En önemli yeteneği, teknoloji ve büyüyü birleştirebilmesidir. Kızılçeşme Koleji’ne katılmasının nedeni, bu bilgi hazinesini geliştirmek ve okuldaki diğer arkadaşlarının da bunları kullanabilmesini sağlamaktır.

Her zaman önce düşünür, sonra harekete geçer. Biraz da utangaçtır. Ama aynı zamanda beceriklidir ve ortaya çıkan sorunlara doğru çözümlerini üretmekte zorluk çekmez.

Vede Tecna hakkında bulduğum yazılar

Tecna, ilgi duyduğu alanlardan dolayı, daima kendini arkadaşlarından biraz farklı hissetmiştir: Ne de olsa, bilimden ve buluşlardan hoşlanmaktadır. Diğer kızlar boş zamanlarını eğlenceli uğraşlarla geçirmeyi severken, azimli ve kararlı bir kız olan Tecna, hep yeni şeyler keşfetmeye çalışır.

Belki duygusuz gibi görünebilir, ama bunun nedeni, onu daima arkadaşlarına bilgece öğütler vermeye yönelten müthiş sağduyusudur. (“Sağduyu,” Sihirli Burçların bir özelliğidir… Sihirli Burcunu bilmiyorsan, Bloom bunu öğrenmene yardım eder!) Arkadaşlarının yardımıyla, Tecna da içindeki duyguları keşfedecektir.

16 Aralık'ta doğdum ve sihirli burcum Triton.Büyünün teknolojiden kaynaklandığı Zenith gezegeninden geliyorum!

Bilim severim ve boş zamanımda yeni şeyler icat etmeye ve yaratmaya bayılırım.Ayrıca bilgisayar kullanmayı ve vidao oyunlarını oynamayı çok seviyorum!

Spordan ve hareketli olmaktan hoşlanıyorum.Zaten siz de bunu benim minyon ve hi-tech görünümümden anlayabilirsiniz.Bu arada, benim akılcı ve düzenli biri olduğumu zaten tahmin etmişsinizdir.Bu kendimden emin olmamı da sağlıyor.Bazen soğuk ya da mesafeli göründüğümü biliyorum ama gerçekte hiç bencil değilim ve arkadaşlarıma karşı son derece samimiyim.

Tecna, herzaman dikkatli ve cin gibidir... işte size Tecna, gurubun teknoloji dahisi!
Saçları bu uzun haliyle çok hoş! Bu uzun saç onun dahada çok genç kız gibi görünmesine yardımcı oluyorsada, yine her zaman olduğu gibi süper zeki ve gerçekçi.

Tecna her zaman mantıklı ve akıl sahibidir; başlangıçta duygularını ifade etmekte zorluklar yaşamaktadır. Teknik terimlerle ve mantıksal bir şekilde konuşur. Tecna çok akıllıdır. Matematik ve teknolojide çok başarılıdır. Video oyunlarını ve bir şeyleri söküp takma gibi işlerle uğraşmayı çok sever. Bazen soğuk ve mantıksal davranabilir, ama her zaman doğru olanı yapmaya çalışır. Tecna teknolojinin gücüne sahiptir ve teknolojiden oluşan her şeyi idare edebilir. Küçük perisi aynı güçlere sahip Digit’tir.

Şimdide Digit
Hoşlandıkları:Tecna ile ortak noktaları olması
Hoşlanmadıkları:Tecna nın ondan daha akıllı olması
Digit de Tecna gibidir o Teknoloji Mini Perisi dir.Oyun oynamaya bayılır tabi bilgisayar oyunlarına.Tecna ile eşleşmiştir.
Sihirli Boyut’un en neşeli çiftlerinden birinden superteknolojik bir selam sizlere.
Herkesin bildiği üzere Digit, teknolojinin mini perisidir...
Video oyunları ile oynamaya, akıl dışı minik elektirikli aletler yaratmaya, bozulmuş aletleri tamir etmeye bayılır...her hangi bir bozulan eşyayı en kısa zamanda tamir eder.
Kısacası gerçekten o bir dahidir. Bilgisayarından bir saniye bile ayrılmaz. Ayrıca en uzman olduğu konulardan biri de devrelerin içine girebilmektir!
Sihirli Boyut içersinde onun kadar eğlenceli başka bir arkadaşa sahip olmanın imkanı yoktur. Akıllı, cesur ve gerçekten çok eğlenceli bir arkadaştır. Ve ayrıca beni video oyunlarında yenebilen tek kişidir.
http://www.yosata14.blogcu.com
giskiss
Usta Üye
Usta Üye
giskiss

Tecna Tecna Tecna Empty
MesajKonu: Geri: Tecna Tecna Tecna   Tecna Tecna Tecna EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 12:57 pm

Paylaşım için çok saol da senin blogun ne? Bnmde var belki tanışıoruzdur. Bnm ki giskiss09 ya senin ki?
Yosata14
Usta Üye
Usta Üye
Yosata14

Tecna Tecna Tecna Empty
MesajKonu: Var   Tecna Tecna Tecna EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 12:59 pm

Ben ilgili olan konuya yazmıştım blogumu ama yinede yine yazıyım blogum http://www.yosata14.blogcu.com/ ama ben senin blogunu görmedim hemen bakıyım
giskiss
Usta Üye
Usta Üye
giskiss

Tecna Tecna Tecna Empty
MesajKonu: Geri: Tecna Tecna Tecna   Tecna Tecna Tecna EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 12:29 pm

çok güzel fotolar bazı harikalar cnmmmmm
Yosata14
Usta Üye
Usta Üye
Yosata14

Tecna Tecna Tecna Empty
MesajKonu: Çok saol canım   Tecna Tecna Tecna EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 12:31 pm

Çok saol canım yakında blogumda Tecna yı resimlerle anlatacağım orda daha güzel resimler pngler gifler vb olcak ama çok uğraşmam lazım daha ama süper olcak ama sadece Tecna ya yapabiliyorum çünkü ancak onu tanıyorum:lol:
giskiss
Usta Üye
Usta Üye
giskiss

Tecna Tecna Tecna Empty
MesajKonu: Geri: Tecna Tecna Tecna   Tecna Tecna Tecna EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 2:24 pm

ooooo yaparsan süpr olur başarılar dilerimmm
Yosata14
Usta Üye
Usta Üye
Yosata14

Tecna Tecna Tecna Empty
MesajKonu: Geri: Tecna Tecna Tecna   Tecna Tecna Tecna EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 2:27 pm

Saol çok saol tatlım
giskiss
Usta Üye
Usta Üye
giskiss

Tecna Tecna Tecna Empty
MesajKonu: Geri: Tecna Tecna Tecna   Tecna Tecna Tecna EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 10:45 pm

bişi diil cnm

Tecna Tecna Tecna
1 sayfadaki 1 sayfası